6. Питання, що Вас цікавлять

Проглянувши нижче подані відповіді на питання Ви чітко зможете уточнити для себе зміст даної інформації та прийняти для себе правильне рішення.

1. У чому суть Вашої пропозиції, та яку я вигоду можу отримати від співпраці із Вами?

 • З кожним роком кількість інтернет-користувачів в Україні та вцілому у світі зростає. Відповідно і зростає кількість продажів товарів через інтернет. А тому кожен бізнес зобов’язаний мати своє інтернет-представництво.
 • У вас є можливість створити власний сайт витративши на це від 1000 грн. та від 2-3 місяців часу із подальшим систематичним виділенням коштів на його підтримку, удосконалення, захист та відповідно на збільшення його рейтингу в пошуковиках.
 • Ми пропонуємо Вам другий варіант. Радимо зекономити свій час та кошти та оперативно створити свій міні-сайт по заданому шаблону. Оплативши одноразову невелику суму (або для проби на 1 рік) Ви зможете отримати доступ до власного акаунта та заповнити його. А при потребі час від часу змінювати інформацію. В той же час адміністрація сайту бере на себе зобов’язання займатися розробкою та підключенням нових додаткових програмних модулів, SEO – оптимізацією вашої сторінки (збільшенням рейтингу в пошуковиках як свого сайту так безпосередньо і Вашого міні-сайту), приділяти належну увагу захисту з метою уникнення зломів та проникнення вірусів. Окрім цього Ви не платите за хостинг та користування доменним ім’ям.

2. Для чого мені даний міні-сайт і дана реклама, якщо мене і так всі у місті знають?

 • Міні-сайт - це не реклама, це інтернет-помічник метою якого є удосконалення обслуговування клієнтів шляхом подачі їм необхідної інформації через інтернет з метою прийняття ними рішення щодо придбання товару чи то користування послугою.
 • Повторимося, якщо скажемо, що незагорами той час, коли інтернет проникне у всі сфери нашого життя. Клієнти маючи доступ до інформації через інтернет будуть приймати рішення щодо купівлі знаходячись саме в інтернеті, а потім вже телефонувати, відвідувати Вас. Тому Вам потрібно вже зараз задумуватись над тим, яким чином переводити існуючих клієнтів на інтернет-обслуговування. Чи то створювати власний сайт і регулярно виділяти час та кошти на його підтримку, чи то користуватися послугами інших багатофункціональних інтернет-площадок.

3. Який рейтинг у Вашого сайту? Чи відображається він у перших позиціях пошуковиків?

 • У будь-якого сайту, що тільки но почав свою роботу зазвичай малий рейтинг. Проте всі, хто зацікавленні у поступовому розвитку свого сайту (збільшенням заробітків) працюють над його удосконаленням та поступовим підняттям його рейтингу та відвідуваності. Візьміть до уваги те, що із ростом рейтингу сайту росте відповідно і оплата за розміщення інформації на ньому. Для прикладу можете порівняти співвідношення рейтинг/ціна на сайті http://prom.ua/how_to_order. А тому у випадку наявності довіри до нашого сайту та його подальшого розвитку – рекомендуємо приймати рішення щодо постійної співпраці вже зараз.

4. Як мене зможуть знайти потенційні клієнти на Вашому сайті та в Інтернеті?

 • Для вашого міні-сайту присвоюється коротка адреса у формі субдомена третього рівня:
  http://2912301.rexami.com або http://miochortkiv.rexami.com 
  Дане чітке посилання ви можете вручати клієнтам, знайомим, тим самим розповсюджуючи про себе інформацію та посилання на неї.
 • Окрім цього Вас можна буде знайти на сайті через поле пошуку.
 • Після того, як пошуковики проіндексують вміст вашого міні-сайту (до 2-3 місяців) дана інформація стане доступної і для інших користувачів інтернет-мережі. Після індексації набагато простіше вас буде знайти по власній назві (спробуйте знайти у Google "Імперія краси Городенка"). І поки що важче буде Вас знайти по тих послугах що ви надаєте (якщо наприклад будуть шукати "вікна Луцьк"). Отож, чим більш правильно будуть сформовані Вами SEO-тексти та більший рейтинг нашого сайту – тим краще Вас можна буде знайти в інтернеті.
 • Окрім цього ви можете замовити контекстну рекламу у пошуковиків. Тоді гарантовано інформація про Вас буде у перших позиціях.

5. Які перспективи розвитку сайту? Чому саме будуть ходити на Ваш сайт?

 • Як і кожного нового сайту, який думає за своє майбутнє у нас є стаття бюджету спрямована на розвиток сайту. Ми менше плануємо приділяти уваги узорам та піктограмкам, а більше часу та зусиль - підвищенню багатофункціональності Вашого міні-сайту: надати можливість сформувати свій інтернет-магазин, дозволити користувачам писати коментарі щодо діяльності Вашої компанії та продукції, друкувати купон-знижку на окремий варіант продукції, тощо.
 • Зв’язок із клієнтами для нас головне. А тому ми будемо прагнути підтримувати завжди із Вами даний зв’язок з метою отримання конкретних зауважень та пропозицій. Після узагальнення та систематизації пропозицій адміністрація сайту буде приймати рішення щодо удосконалення сайту.
 • Вважаємо, що систематичне удосконалення сайту без зайвого графічного навантаження дозволить створити глобальний ресурс, що в свою чергу буде відображатися на постійному рості відвідувачів.

6. Де гарантія того, що від мене не будуть вимагати більше грошей, і взагалі після одного року існування сайт не закриється?

 • Згідно пункту 4.2. Угоди про використання послуг Інформаційної служби «rexami.com» У випадку оплати Замовником акаунта на безстроковій основі, Виконавець не має права вимагати від Замовника додаткової оплати за користування акаунтом у будь-який інший період, а також за підключення нових програмних модулів та інших удосконалень, зручностей задіяних на сайті «rexami.com». Дану угоду ми можемо укласти із Вами за бажанням із мокрими печатками.
 • Не вигідно у сайт вкладати багато грошей і потім його закривати. Адже із ростом його рейтингу відповідно збільшується і заробіток на ньому.

7. Де Ви саме знаходитесь? На який регіон орієнтований Ваш сайт?

 • Інформація про нас знаходиться на сторінці «Контакти».
 • Наш сайт немає жодної прив’язки до окремо вибраного міста. Станом на сьогодні наш сегмент – це малий, середній бізнес, а також споживачі Західної та Центральної України. У перспективі після підключення російськомовної версії бази плануємо виходити на Східну та Південну Україну.

8. Чи можна розраховувати на технічну підтримку з вашої сторонни?

 • Так, звичайно. У випадку того, коли Вам допомоги щодо заповнення акаунта недостатньо Ви можете написати нам листа і ми Вам допоможемо.