3. Заповнення "Інформація про компанію"

   Після того, як Ви зайшли в акаунт «Мій профайл» на сторінку «Інформація про компанію» Вам необхідно буде заповнити (редагувати) поля даної сторінки.

   Для зручності та ефективного заповнення радимо закладку "Допомога" залишити відкритою на першій сторінці (у першому вікні), сторінку акаунта "Інформація про компанію" відкрити у другому вікні, а у третьому - відкрити профайл. Після збереження інформації на другій сторінці "Інформація про компанію" слід перевіряти внесені зміни на третій сторінці у профайлі за допомогою кнопки оновлення F5, або Ctrl+R.

  Під час заповнення полів слід дотримуватися таких рекомендацій:

 • Пароль, Повтор пароля, Старий пароль - під час зміни старого паролю на новий даний новий пароль повинен містити: декілька англомовних букв різних регістрів, цифри та нестандартні символи. Приклад: Fr^3kL4. Пароль радимо змінювати не менше ніж один раз на рік. 
 • E-mail - заповнення даного поля є обов'язковим. Варто вказувати адресу тої поштової скриньки, на яку Вам зможуть писати клієнти та адміністрація сайту. З метою обмеження копіювань назви поштової скриньки та надсилання на них спаму, на сайті назва поштової скриньки виводиться у формі "Написати листа".
 • Назва компанії - також є полем обов'язковим для заповнення. У даному полі вказується перш за все власна назва підприємства, установи, організації, підприємця, а потім організаційно-правова форма власності. Приклади:

          1. Львівська обласна наукова бібліотека ім. В. Стефаника

          2. Вікна&Двері, магазин-склад, П'ядицький Валерій Павлович, ФОП

 • Інші варіанти назви компанії - у даному полі варто подавати різноможливі варіанти назв компанії, за якими можуть здійснювати пошук відвідувачі сайту. Дане поле приховане, тобто на сайт не виводиться. А тому слід у ньому продублювати основну назву компанії без апострофів та рисок у довільній послідовності. Приклади:

          1. Львівська обласна наукова бібліотека імені Василя Стефаника

          2. ВікнаендДвері, Вікна та і енд Двері, магазин склад,

             Пядицький Пядицкий Валєра Павлович,

             фізична особа приватний підприємець

 • Поштовий індекс - про індекс Вашого неселеного пункту Ви можете дізнатись на головній сторінці сайту натиснувши на посилання "Вибрати регіон" та вибравши населений пункт. Внизу під назвою населеного пункту появиться поштовий індекс та телефонний код.
 • Область, район, місто (смт., село) - обов'язкові поля, які слід заповнити шляхом вибору назви із випадаючих меню.
 • Вулиця - у даному полі вказується тип вулиці та її назва. Тип вулиці слід подавати у скороченій формі: а/с (абонентська скринька), б-р (бульвар), вул. (вулиця), дл. (ділянка), дорога, ж/м (житловий масив), квартал, лінія, майд. (майдан), м-н (мікрорайон), наб. (набережна), об'їзна, пл. (площа), прис. (присілок), пров. (провулок), проїзд, просп. (проспект), тупик, узвіз, ур. (урочище), шлях, шосе. Назву вулиці радимо подавати також  прийнятій у розмові скороченій формі. Приклад: просп. Українки, пров. Франка і т.д.
 • Будинок - поле у якому окрім номера будинку можна подавати номер поверху, корпусу, офісу, квартири, приміщення. Приклад: 25, 3-ій пов., офіс 2, (ТЦ "Мандарин Плаза").
 • Код телефона, телефон, код факса, факс - інформація із цих полів виводиться на сайт у шапці профайлу (міні-сайту). А тому у дані поля слід давати основні телефони та факси. Формат кодів повинен бути таким +38 0 (342), або +38 0 (67) для мобільних номерів. Номер телефону слід подавати у такому форматі 55-23-45, або 345-12-34 для мобільних номерів. У персперктиві прогнозується здешевлення послуг IP-телефонії, а тому коди та номери у такому форматі будуть придатними для розмови по Skype, в тому числі для прийому дзвінків із закордону.
 • ICQ, Skype - поля, у яких вказується номер "аськи" та логін Skype.
 • Сайт - у цьому полі слід вказувати адресу вашого міні-сайту, або іншого сайту.
 • Робочий час -  вкажіть у даному полі проміжки робочого часу протягом якого із Вами можна контактувати, чи то відвідувати Вас. Радимо подавати у такому форматі: 9:00-13:00, 14:00-17:00, пт. 9:00-13:00, 14:00-16:00, крім сб., нд. Назви неробочих днів слід подавати у скороченій формі: пн. - понеділок, вт. - вівторок, ср. - середа, чт., - четвер, пт. - п'ятниця, сб. - субота, нд. - неділя.
 • ПІБ подавача, контактний телефон подавача - поля, які на профайл не виводяться. Дані по цих полях використовуються адміністрацією сайту у крайніх випадках для контактування із заповнювачем.
 • Про нас - Текст - інформація із даного поля виводиться у профайлі на закладці "Про нас". Перед тим, як розміщати текст у даному полі радимо його відредагувати в любому текстовому редакторі. Задати абзаци, перевірити на помилки за допомогою F7. Після цього виділити увесь текст (Ctrl+A), скопіювати в буфер обміну (Ctrl+C) та вставити (Ctrl+V) в поле Про нас - Текст. Даний текст виводиться на закладку "Про нас" без ознак форматування. Проте в найближчій перспективі адміністрація сайту планує підключити функцію виведення форматованого тексту.
 • Про нас - HTML: - якщо ви маєте 2-3 години вільного часу, то можете текст у профайлі на закладці "Про нас" розміщати форматованим за допомогою HTML-тегів. У такому випадку поле "Про нас - Текст" можна і незаповнювати. Більш детальніша інформація подається на сайті http://htmlka.com Окрім цього можете також розміщати безліч інших речей, аудіофайли, відеофайли, банери, біжучі рядки, лічильники.

 • Для розміщення відео на закладці "Про нас" Вам необхідно зареєструватися на сайті http://youtube.com (або інших серверах для розміщення відео), закачати відеоролик, згенерувати HTML-код даного відео та розмістити його у дане поле.

 • Для розміщення лічильника Вам необхідно зареєструватись на статистичному сайті, отримати код лічильника, та розмістити його у дане поле. Рекомендуємо повністю скомпонувати текст разом з іншими HTML-тегами у вордівському документі.

 • Потім виділити увесь текст (Ctrl+A), скопіювати в буфер обміну (Ctrl+C) та вставити (Ctrl+V) в поле "Про нас - HTML:". Получається досить таки цікаво!

 • Код Google map - за допомогою цього поля відвідувачі Вашого міні-сайту зможуть побачити де Ваша компанія знаходиться на карті Google Maps шляхом нажимання кнопки "Показати на карті" у шапці профайла. Для цього потрібно зареєструватися на сайті http://maps.google.com.ua, зайти в Мої місця, створити мапу, згенерувати HTML-код та розмістити його у дане поле.
 • Лого - поле для закачки логотипу у формі растрового зображення формату jpeg. Бажано, щоб логотип був розмірами не більше 50 Kb. В протилежному випадку ваш профайл буде довше загружатися, що відповідно не буде подобатися відвідувачам вашого міні-сайту.

    Після заповнення усіх полів слід ввести антиспамний код у формі чотирьох цифр та натиснути кнопку "Змінити". У випадку заповнення усіх обов'язкових полів та збереження внесених змін Ви маєте побачити напис:

Вітаємо! Заміну даних успішно завершено!