4. Заповнення інших закладок

1. ПІДГОТОВКА ІНФОРМАЦІЇ ПЕРЕД ЗАКАЧКОЮ НА САЙТ.   

Після заповнення основної закладки "Інформація про компанію" слід заповнити інші. У випадку того коли Вам відкритий доступ до закладок вони відображаються у формі синього кольору і є відповідно активними. Перед закачуванням даних на Ваш міні-сайт текст, зображення, файли слід попередньо підготувати, дотримуючись таких вимог:

1.1. Текст. Уся текстова інформація повинна бути лаконічною без повторів та різнотлумачень у чітко заданій послідовності. Перед закачуванням на міні-сайт, чи то розміщенням текстової інформації у документах слід її відформатувати та перевірити на помилки, в тому числі за допомогою функціональної клавіші F7.

1.2. Файли. Усі файли на Ваш міні-сайт слід закачувати у наступних форматах: txt, doc, xls, xlsx, pdf, jpeg.

1.3. Зображення. Зазвичай розміри Вашого зображення (фотографії) займають 1-10 Mb. Такі зображення є непридатними для завантаження на сайт. Відвідувачі не люблять, коли на повне відтворення зображення потрібно чекати 20-30 секунд. Тому на сайт завантажуються тільки  зображення розміром не більше 300 Kb.
У випадку того, коли розміри фото складають більше 300 Кб радимо зменшити їх розміри за допомогою програми Paint.NET - меню "Изображение, Изменить размер" - та виставити по ширині (висоті) не більше 640 пікселів. Після цього зберегти фото у форматі jpeg із збереженням заданих настройок.

Підготовивши інформацію для закачки на сайт, Ви можете сміло приступити до наступного етапу - заповнення закладок в акаунті.

2. ЗАПОВНЕННЯ ЗАКЛАДКИ "ПРО НАС - ФОТО".

Зображення із "Про нас - фото" виводяться у профайл (міні-сайт) на закладку "Про нас". Після заходу на сторінку "Про нас - фото" першочергово потрібно нажати "Додати". Потім у полі "Назва" слід буде підписати назву зображення. А у поле "Зображення" завантажити із Вашого комп'ютера файл не більше 300 Kb та натиснути кнопку зберегти.          

 

Після збереження зображення Ви зможете додати наступне. При потребі завантажене зображеня можна також редагувати, або при потребі видалити.

Кількість таких зображень може бути необмеженою. Проте радимо закачувати не більше 20-30 зображень з метою швидкої загрузки закладки "Про нас" у профайлі. Зображення закачуються та відображаються на закладці "Про нас" у порядку послідовності закачування зображень. Тобто: 1. Фасад споруди, 2. Робоче місце і т.д.

3. ЗАПОВНЕННЯ ЗАКЛАДКИ "ТОВАРИ/ПОСЛУГИ".

Будь-який товар, послугу можна також додати, редагувати, видалити. У випадку додавання (редагування) Вам потрібно буде заповнити наступні поля:

3.1. Обов'язково поля "Розділ 1-го, 2-го, 3-го рівня" шляхом вибору їх назв із випадаючих меню. Для того, щоби зорієнтуватися в які розділи поставити товар, послугу відкрийте файл із розділами та за допомогою клавіш Ctrl+F і "Найти все" знайдіть товар, послугу та розділи, в яких вони розміщуються. Файл можна скачати тут. Окрім цього у даному файлі можна також скопіювати перелік ключових слів, за якими буде можливий  пошук Ваших товарів, послуг. Дані різноможливі варіанти назв товарів, послуг радимо скопіювати із вказаного файлу та поставити у поле "Ключові слова".

 

3.2. Заповнення полів "Ціна", "Валюта", "Знижка" здійснюється у довільній формі.

3.3. У поле "Опис" слід вставити попередньо відредаговані та перевірені характеристики товару, послуги кількістю не більше 1000 символів. Під характеристиками товару радимо подавати інформацію про масу, габарити, термін придатності, склад, послідовність та час виготовлення (або надання для послуг), тощо.

3.4. Зображення слід закачувати розмірами не більше 300 Kb.

3.5. У випадку того, коли товар на складі тимчасово відсутній - радимо знімати галочку у полі "Активний"

Після заповнення усіх полів слід введені дані "Зберегти".

Товари, послуги загружаються в порядку послідовності, а виводяться на закладку "Товари/послуги" у алфавітному порядку з метою кращого пошуку їх відвідувачами міні-сайту. У випадку того коли потрібно подати товари, послуги у чітко заданій послідовності радимо їх нумерувати: 1. Манікюр; 2. Зачіски весільні.

4. ЗАПОВНЕННЯ ЗАКЛАДКИ "КОНТАКТИ".

У випадку того, коли Ви плануєте розміщати декілька контактів (директор, бухгалтер, менеджер і т.д.), то Вам слід їх подавати без назви відділу. Якщо планується подавати 10-20 контактів, то їх за потребою можна розділити на відділи (адміністрація, бухгалтерія, відділ маркетингу і т.д.). Для цього слід не знімати галочку із поля "Відділ", та створивши його назву зберегти.

У випадку подачі контактів без формування відділів варто вибрати галочку на полі "Контакт" та заповнити поля із наступними вимогами:

4.1. У полі "П.І.Б. контактної особи" перед ПІБ ставте "-" та пробіл. Таким чином посада та ПІБ при виводі будуть відділятися.

4.2. Усі номери телефонів, факсів варто подавати у такому форматі:

+38 0 (44) 234-12-23, +38 0 (50) 350-50-15.

Окрім декількох стаціонарних телефонів радимо подавати по одному номеру мобільних телефонів основних операторів мобільного зв'язку: Київстар та МТС.

4.3. Також радимо завантажити зображення контактної особи розмірами не більше 300 Kb. Вважаємо, що завантаження в тому числі і Вашої власної фотографії - це не прояв самолюбства, а виробнича необхідність. Більше довіряють тим людям та колективу, яких знають в обличчя, що в свою чергу може прямо збільшувати продаж товару.

Контакти також загружаються в порядку послідовності, а на закладку "Контакти" виводяться у алфавітному порядку. У випадку того коли потрібно подати контакти у чітко заданій послідовності радимо їх нумерувати:

1. Приймальня; 2. Головний бухгалтер; 3. Бухгалтерія і т.д.

5. ЗАПОВНЕННЯ ЗАКЛАДКИ "ДОКУМЕНТИ".

На даній закладці радимо розміщати наступний ряд документів:

5.1. Бухгалтерські документи та їх факсиміле: угоди, рахунки-фактури до оплати, акти виконаних робіт.

5.2. Прайси.

5.3. Копії реєстраційних документів: свідоцтво про державну реєстрацію, довідка про взяття на облік платника податків, свідоцтво платника ПДВ, за бажанням свідоцтва про реєстрацію в органах статистики та фондах соціального страхування.

5.4. Копії сертифікатів якості та відповідності продукції.

5.5. Конкурсні, похвальні документи: грамоти, дипломи, сертифікати, як доказ того, що ви дійсно працюєте, прагнете бути кращими, змагаєтеся та займаєте далеко неостанні місця.

Закладка документи має такі поля: "Назва", "Опис", "Файл".

Після заповнення даних полів натисніть "Зберегти". Документи загружаються в порядку послідовності, а на закладку "Документи" виводяться у алфавітному порядку. У випадку того коли потрібно подати документи у чітко заданій послідовності радимо їх нумерувати.

6. ЗАПОВНЕННЯ ЗАКЛАДКИ "ВАКАНСІЇ".

Кадри вирішують все. Навіть, якщо у Вас сформований штат на 100% на контрактній основі Вам все рівно слід займатися їх підбором. Розмістивши на закладці перелік вакансій (вимоги до кандидата, зміст та умови роботи) Ви зможете отримувати електронні листи від претендентів на займану посаду, цим самим формувати власну базу кадрів. А при потребі оперативно здійснювати доповнення, або заміну слабкої ланки.

Закладка "Вакансії" містить одне текстове поле. У даному полі радимо вказати назву вакансії у називному відмінку (водій, бухгалтер, інженер по техніці безпеки), зміст, графік, місце роботи, оплату праці, вимоги до претендента на займану посаду, адресу поштової скриньки, на яку слід надсилати заповнену анкету. Приклад:

"На роботу за сумісництвом потрібен контент-менеджер.
Суть роботи: проведення зустрічей із клієнтами, їх продзвонка, організація фотосесій, відеозйомки, редагування фотографій, набір тексту, створення документів, статей на замовлення клієнта, наповнення новоствореним контентом сторінок міні-сайту клієнта.
Графік роботи довільний. Оплата від виробітку. Вимоги: комунікабельність. У випадку того, коли Ви добре знаєте своє місто, регіон в якому проживаєте та маєте бажання спробувати даний вид роботи, власне резюме просимо надсилати на адресу: info@rexami.com з приміткою "Work".

Після заповнення текстового поля слід нажати "Зберегти". Вакансії загружаються в порядку послідовності, а на закладку "Вакансії" виводяться нові першими, а внизу під ними подаються ті, що були сформовані пізніше.

7. ЗАПОВНЕННЯ ЗАКЛАДКИ "ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ".

У випадку того, коли Вам, або вашому секретарю приходиться систематично відповідати на одні і ті самі запитання радимо заповнити закладку "Питання-відповідь" у формі подачі питань та відповідей на них.

Раз на рік радимо узагальнювати по даній закладці інформацію та доповнювати нею характеристики товарів, послуг, а також текстову інформацію на закладці "Про нас".

Питання та відповіді загружаються в порядку послідовності, а на закладку "Питання-відповіді" виводяться нові першими, а внизу під ними подаються ті, що були сформовані пізніше.

8. ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ЗАПОВНЕННЯ АКАУНТА.

У випадку того, коли у Вас є хороші ідеї та пропозиції щодо удосконалення роботи і сайту і акаунту - напишіть нам про це листа, скориставшись закладкою "Контакти".

Ми будемо вдячні Вам та постараємось врахувати усі Ваші зауваження!